Okul Öncesi Eğitici Oyun Seti

Eğitim
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut Yok
  • Version 1.2
  • Dil Türkçe
  • Firma Minikler Öğreniyor
Çocuklarınızın okul öncesi eğitimlerine katkı sağlayın.

Android mobil cihazlarınız çocuklarınızın okul öncesi eğitimlerinde sizlerin cebinde çocuklarınızın zihninde olacaktır. Okul Öncesi Eğitici Oyun Seti mobil uygulaması mobil cihazlarınıza ücretsiz olarak indirilerek çocuklarınıza çeşitli oyunlar ile eğitim verirler. Çocuklarınız oyun esnasında sıkılmadan eğitim alır ve bunun kalıcığınıda garantilerler. 

2, 3, 4, 5, 6 yaş okul öncesi çocuklar için özenle tasarlanan Okul Öncesi Eğitici Oyun Seti, adında anlayacağınız gibi çocuklarınıza birbirinden farklı bir çok oyun sunuyor. Kız ya da erkek çocukların oynayabileceği bir çok çeşitte olan oyunları tek bir çatı altında topluyor. Böylelikle çocuklarınız bir uygulama içerisinden bir çok oyuna sahip olabilirler. 

Oyun bitirildiğinde çıkan eğlenceli sesler ve görsel efektler çocukların başarısını ödüllendirir ve onları oyunlara daha da motive eder. Okul Öncesi Eğitici Oyun Seti uygulamasında yer alan noktaları birleştirme oyunun bakalım. Çocuklara sayıların ve harflerin doğru sıralanışını öğreten eğlenceli bir uygulamadır. Noktalar, 1-2-3 şeklinde sırayla giden sayılarla veya A-B-C şeklinde sırayla giden harflerle birleştirilebilir. Noktalar doğru bir şekilde birleştirildiğinde ortaya bazen sevimli bir hayvan, bazen de bir kardan adam çıkabilir.

Daha Fazla Göster
Okul Öncesi Eğitici Oyun Seti indir